Informacje ogólne
Do wykonania naszych paneli używamy szkła o grubości min. 4 mm. Nadruk wykonujemy techniką UV, bezpośrednio na spodniej stronie szkła, dzięki czemu nie jest ona narażona na uszkodzenia w czasie użytkowania. Produkcja paneli odbywa się według ściśle określonych przez zamawiającego wymiarów oraz pozostałych parametrów, z uwzględnieniem wycięć, otworów, faz itp.

Kształt tafli uzyskujemy poprzez cięcie, szlifowanie lub frezowanie na nowoczesnych maszynach CNC. Zapewniamy również takie metody wykończenia jak piaskowanie, fazowanie, wiercenie oraz laminowanie.
Dodatkową zaletą naszej technologii jest możliwość użycia, w procesie druku, białego atramentu co zdecydowanie powiększa spektrum rozwiązań z zastosowaniem paneli szklanych.

W jakim rozmiarze można zamówić szkło?
Szkło z nadrukiem można zamówić w maksymalnym rozmiarze  305×250 cm

Jakie grubości szkła są dostępne?
Dostępne inne grubości szkła 4 – 19 mm

Dostępne rodzaje metody zadruku
Jednostronny na szkło i pod szkło z kontrolą poziomu Przezierności tła.

Jaka jest różnica miedzy szkłem Float a szkłem OptiWhite?
Zwykłe szkło Float ma zabarwienie zielonkawe, głównie widać to na krawędziach, grafika pod takim szkłem może wpadać delikatnie w zielony odcień widać to głownie na kolorach żółtym oraz szarościach, przy grafikach w takich kolorach polecamy szkło OptiWhite, przy pozostałych grafikach stosowanie szyb OptiWhite nie jest konieczne.

optiwhite

Jak znaleźć odpowiednią grafikę na panel do kuchni, łazienki lub salonu:

  • Nasza firma dysponuje kilkunastoma wzorami gotowych grafik wysokiej rozdzielczości które możesz znaleźć w naszej ofercie pod hasłem gotowe wzory
  • Jeżeli żadna z grafik nie spełnia twoich oczekiwań grafikę możesz zakupić w popularnych polecanych przez nas bankach zdjęć takich jak fotolia oraz shutterstock
  • Grafikę możesz zakupić sam lub przez naszą firmę podając nam jej numer. zdjęcia polecamy kupować tylko i wyłącznie w największej rozdzielczości czyli formacie XXL
  • Przed zakupem zdjęcia polecamy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia kadrowania zdjęcia i dostosowania go do wielkości państwa szklanego panela.
  • Nasi graficy mogą też zaprojektować wzór specjalnie dla ciebie

 

 

Folder Name